Fizjoterapia​

Leczenie kontuzji i zabezpieczanie przed jej nawrotem

Jeśli doznasz urazu, nie martw się, zajmiemy się tym. Wyleczymy kontuzje i przygotujemy Cię byś wrócił/wróciła do sportu jeszcze silniejszym.
Pod naszymi skrzydłami będziesz aż do powrotu pełnych treningów!

Poprowadzimy Cię poprzez stopniowy powrót do biegu aż do pełnej sprawności. Wierzymy, że nie ma złych ćwiczeń – tylko źle wykonywane.
Jesteśmy fanatykami dobrej jakości ruchu! Fizjoterapia zawsze odbywa się jeden na jeden tak abyśmy mogli dokładne nauczyć Cię jak poprawnie wykonywać ćwiczenia!

  • Precyzyjna diagnoza
  • Najwyższa jakość usług
  • Leczenie manualne oraz ruchowe
  • Poprawa techniki ruchu
  • Prewencja kontuzji
Wyleczymy nie tylko lokalną kontuje ale także skorygujemy i ulepszymy Twoją motorykę. Cechuje nas bardzo dokładne badanie i etyka pracy.
Znajdziemy pierwotną przyczynę przeciążeń. Dokładnie zbadamy jaki wpływ na bieganie ma uraz którego doznałeś. Kładziemy duży nacisk na świadomą fizjoterapie! Skończysz współprace z nami jako biegacz z kompendium wiedzy na temat swojego układu ruchu

Mamy wieloletnie doświadczenie w fizjoterapii ortopedycznej. Doprowadziliśmy do zdrowia setki pacjentów po artroskopiach stawów ( ACL, zerwanie Achillesa, rekonstrukcje więzadeł). W swojej pracy korzystamy z wielu metod fizjoterapeutycznych międzynarodowych szkół. W gabinecie indywidualnie dobierzemy program leczenia na podstawie wnikliwej diagnozy. A w naszej „skrzynce z narzędziami” znajdują się: terapia manualna, masaż tkanek głębokich, techniki osteopatyczne, suche igłowanie, terapia powięziowa.